Nie masz jeszcze abonamentu na Apple TV Plus? Lepiej się pospieszcie!
Apple TV Plus to usługa streamingowa z unikalną zawartością: najwyższej klasy seriale, intrygujące dramatyczne historie, wciągające filmy dokumentalne, komedie i programy rozrywkowe dla dzieci.

Apple Originals co miesiąc uruchamia nowe pokazy. Ma ponad 33,6 milionów abonentów tylko w USA i staje się coraz bardziej popularnym na całym świecie. Jednak Apple TV Plus ma jedną dużą wadę – jest dostępne tylko w 100 krajach (poza tym dostępność niektórych treści może się różnić w zależności od kraju).

The Morning Show”, “See” i inne seriale do obejrzenia na Apple TV Plus

Pierwsze pytanie brzmi: co to jest Apple TV? Dowiedzmy się tego!
Serial Apple TV Plus jest całkowicie zróżnicowana i przeznaczona dla różnych grup odbiorców.

● ‘Morning Show’ to pilny dramat o popularnym prezenterze telewizyjnym. Widzimy kulisy świata telewizji, intrygi i całkowitego cynizmu.
● “Dla całej ludzkości” to opowieść o alternatywnej rzeczywistości, w której astronauci ZSRR wylądowali na Księżycu, a wyścig kosmiczny trwał dalej.
● ‘Zobacz’ to niesamowita post-apokaliptyczna historia.
● Serie o życiu imigrantów (“Mała Ameryka”), thrillery (“Służąca”), przedszkolne przedstawienia na żywo (“Helpsters”, “Ghostwriter” i “Snoopy in Space”) i na tym nie poprzestaną. servant-apple-tv

Jak oglądać nie tylko “filmy charakterystyczne dla danej lokalizacji”?

Jak działa Apple TV? Teraz wyobraź sobie, że znalazłeś coś idealnego dla siebie i ta treść jest zablokowana w twoim kraju. Dostęp do programów telewizyjnych, filmów i innych treści może się różnić w zależności od regionu.
Na przykład “Służąca” i “Broniąca Jacoba” mogą nie być dostępne dla użytkowników w Indiach lub na Słowacji. Aby go zobaczyć, należy połączyć się z amerykańskimi lub kanadyjskimi serwerami. Szczerze mówiąc, większość treści jest przeznaczona dla amerykańskiej publiczności, więc najlepszym sposobem na dostęp do ulubionych programów jest VPN zmiana IP i połączenie z serwerami USA – ma 100% treści.
Jak ominąć blokadę regionalną? Geoobejście ograniczeń nie jest już problemem – wystarczy wybrać najlepszy VPN i użyć go do podłączenia serwera dla Apple Plus. Jest to nie tylko wygodne, ale również bezpieczne dla danych użytkowników i prywatności.

Jaki VPN wybrać dla Apple TV Plus

Zastanawiasz się nad tym jaki VPN wybrać? Oto 5 najbardziej popularnych serwisów do oglądania Apple TV Polska z Twojego kraju. Poniżej odpowiemy na pytanie jaki VPN polecacie:

ExpressVPN do przesyłania strumieniowego na TV Apple
– Jedno z najbardziej szybkich połączeń.
– Możesz wybrać dowolną z 160 lokalizacji serwerów VPN w 94 krajach na całym świecie i przełączać się między nimi, jak chcesz.
– Nieograniczona przepustowość dla transmisji strumieniowej Apple TV+.
– Obsługa czatu na żywo 24/7.

NordVPN do transmisji strumieniowej Apple TV+
– Możesz połączyć się z ponad 5 300 serwerami w 59 krajach, aby mieć bezpieczny dostęp do każdej treści, gdziekolwiek jesteś.
– Utrzymuje dostęp do ulubionych treści, ma nieograniczoną przepustowość.
– NordVPN działa świetnie na wszystkich typach urządzeń, niezależnie od tego, czy jest to komputer stacjonarny, laptop, smartfon, czy tablet. Wystarczy zainstalować aplikacja VPN na dowolnym urządzeniu i podłączyć do sześciu z nich jednocześnie.
– Stabilne i szybkie łącze internetowe.

5 Euro VPN do transmisji strumieniowej Apple TV+
– Jedna z najtańszych usług.
– 5 Euro VPN wykorzystuje inteligentny DNS do płynnego pokonywania geobloków.
– Ma trzydniowy okres próbny.
– Dostępny na wszystkich urządzeniach: Komputer, laptop, tablet lub telefon komórkowy.

CyberGhost do transmisji strumieniowej Apple TV+
– Łatwa rejestracja i obsługa, intuicyjny interfejs.
– Ma dzienny okres próbny.
– Szybkie połączenie, ponad 6400 serwerów w ponad 90 krajach.
– Przyjazne wsparcie techniczne 24/7.

PureVPN do transmisji strumieniowej Apple TV+
– Zapewnia szybkie połączenia i proste Apple TV aplikacja dla wielu platform.
– Sieć ponad 2000 strategicznie rozmieszczonych serwerów pomaga ominąć ograniczenia obowiązujące w danym kraju, dzięki czemu można w pełni cieszyć się odtwarzaniem strumieniowym wideo.
– Ma niskie plany taryfowe.
Sprawdź VPN opinie oraz Aplle TV opinie przed wyborem.

Must-have funkcje, umożliwiające dostęp do Apple TV Plus

Wybierasz najlepszy VPN w swoim życiu! Zastanwaisz się VPN czy warto? Więc jak dostać Apple TV w Polsce?

1. Aby uzyskać dostęp do usługi, należy posiadać konto Apple ID, które zawiera wszystkie informacje kontaktowe i rozliczeniowe oraz ustawienia zabezpieczeń.
2. Pobierz aplikację Apple TV: to w nim musisz się zarejestrować. Jeśli posiadasz urządzenie z systemem Android, możesz przejść na stronę tv.apple.com, aby zapisać się do usługi Apple TV+ i oglądać zawartość za pomocą przeglądarki internetowej.
3. Jedna z najważniejszych cech: ważne informacje o płatności! Możesz korzystać z Apple Pay, PayPal, Apple Cash lub karty kredytowej. Ale uważaj – w zależności od regionu, mogą być różne metody płatności.

Apple TV czy warto? Wtedy wszystko jest łatwe: Wybierz kanały Apple TV Plus, które chcesz subskrybować w aplikacji lub rozpocznij bezpłatną wersję próbną. Po zakończeniu okresu próbnego cena subskrypcji zostanie pobrana z konta Apple ID użytkownika.

Ważna sprawa: Za pomocą identyfikatora Apple ID informacje o Twoich poglądach są synchronizowane na wszystkich urządzeniach. Dlatego można rozpocząć oglądanie na swoim smartfonie, a następnie kontynuować z tego samego miejsca na laptopie, a zakończyć na odtwarzaczu multimedialnym Apple TV.

Nie zalecamy używania bezpłatnego VPN z urządzeniem Apple TV Plus: Żadna z darmowych usług VPN nie jest optymalna do strumieniowania Apple Plus.

Nie należy również zapominać, że większość darmowych dostawców VPN zarabia pieniądze, śledząc aktywność online swoich użytkowników, a następnie sprzedaje te informacje zainteresowanym klientom. Oznacza to, że mogą one wstawiać niechciane reklamy śledzące i pliki cookie do Twoich sesji przeglądania.

Używając sieci VPN w połączeniu z Apple TV Plus, można znacznie rozszerzyć jej standardową funkcjonalność: Wirtualne sieci prywatne nie tylko chronią Ciebie i Twoją prywatność w sieci, ale także pozwalają na odblokowanie każdej ograniczonej treści za pomocą jednego kliknięcia przycisku. Urządzenie Apple TV recenzja integruje bibliotekę iTunes użytkownika, subskrypcje na różne usługi i aplikacje, a VPN zapewnia dostęp do ogromnej ilości dodatkowych treści.

Podziel się opinią

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments