Hulu jest amerykańskim serwisem internetowym i streamingowym, który oferuje sponsorowany dostęp do programów, filmów, zwiastunów, kulisów i innych seriali NBC, Fox, ABC, TBS i dziesiątek innych producentów i nadawców telewizyjnych. Seriwis posiada ponad 3 miliony abonentów (1,5 miliona w pierwszym roku działalności) oraz imponującą bibliotekę prawną o wysokiej jakości treści. 

Podobnie jak Netflix, Hulu nie pozwala na pobieranie filmów na komputer lub urządzenie przenośne. Jednocześnie usługa może być wykorzystywana na konsolach do gier – Wii, Xbox, PS3. 

W momencie rejestracji rachunku w Hulu w Polsce, oferuje on tydzień bezpłatnego użytkowania, po którym konieczne jest już opłacenie miesięcznej subskrypcji.

Jakie filmy i seriale telewizyjne są dostępne na Hulu Polska?

Nawet jeśli nigdy nie słyszałeś o Hulu, to pewnie wiesz o najlepszyh koncertach, takich jak “The Act”, “Castle Rock”, “11.22.63”, “Casual”, “The Path”. 

Najpopularniejszą serią na Hulu jest “Handmaid`s Tale”, która zdobyła nagrody Emmy i Złoty Glob. Liczba filmów, seriali, filmów dokumentalnych, klipów i animacji jest naprawdę ogromna. Zawiera dużą ilość treści z innych sieci, w tym Nickelodeon, FX, SyFy, PBS, Style i Cartoon Network.castle-rock-watch-hulu

Większość produktów pojawiła się na Hulu bardzo szybko, właściwie dzień po ich premierze na oryginalnych kanałach. Brzmi atrakcyjnie? Ale głównym problemem Hulu jest to, że jest on dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Dzięki dużemu wyborze usług VPN i ukrywanie IP, które są w stanie zapewnić dostęp do Hulu, wydaje się, że nie stanowi to problemu.

5 rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed ominięciem geoblokowania Hulu

Jak ominąć blokadę tego filmu, który nie jest dostępny w twoim kraju?

1) Użytkownik nie może oglądać Hulu seriale za darmo nawet za pośrednictwem VPN – aby uzyskać dostęp do treści, nadal potrzebna jest subskrypcja.

2) Nawet jeśli użytkownik mieszka w Stanach Zjednoczonych, ale obecnie podróżuje do pracy lub na wakacje, transmisja Hulu zostanie zablokowana natychmiast po zmianie lokalizacji użytkownika. 

3) Nie warto zapominać – aby otworzyć Hulu w Polsce za pomocą swojego VPN, użytkownik musi korzystać wyłącznie z amerykańskich lub japońskich serwerów. 

4) Gdzie legalnie oglądać filmy? Oglądanie Hulu za pośrednictwem VPN jest całkowicie legalne, ponieważ użytkownik płaci już za subskrypcję.

5) Unikaj używania wolnego VPN dla Hulu – ogranicza on połączenie i prędkość transmisji na krytycznym poziomie.

Najlepsze połączenie VPN do odblokowania Hulu z dowolnego miejsca

Jak odblokować stronę internetową? Jakie VPN-y dowodzą, że mogą odblokować ograniczenia Hulu Polska? Tu VPN-y, które naprawdę działają:

  • Nord VPN jest jednym z najlepszych VPN dla Hulu. Połączysz się z serwerem VPN za pomocą szyfrowanego tunelu i będziesz mógł przeglądać Internet pod ochroną jego adresu IP. Poza tym, wszyscy użytkownicy podłączeni do tego samego programu do zmiany IP otrzymają ten sam adres IP. W ten sposób twój ruch będzie ukryty przed innym ruchem przechodzącym przez ten serwer. Wystarczy jedno kliknięcie, aby ukryć swój adres IP, zaszyfrować ruch i zmienić lokalizację.
  • Express VPN zapewnia szybkie i niezawodne połączenie dla transmisji Hulu. Dzięki tej usłudze będziesz cieszyć się nieograniczoną przepustowością połączenia VPN. ExpressVPN oferuje nagradzane aplikacje dla systemów Windows, Mac, iOS, Android i Linux, dzięki czemu można łatwo oglądać Hulu na dowolnym gadżecie.
  • CyberGhost VPN pozwala na zmianę IP na zagraniczne użytkownika poprzez połączenie z amerykańskim lub japońskim serwerem, który będzie idealny dla Hulu. Można również korzystać z jednej subskrypcji CyberGhost VPN, aby używać do 7 urządzeń jednocześnie. Nawet jeśli chcesz korzystać z publicznego Wi-Fi, to i tak zamaskuje on Twój region, dzięki czemu możesz cieszyć się ulubionymi programami w dowolnym miejscu i czasie. 
  • 5 Euro VPN: Aby oglądać zawartość Hulu, można wybrać serwer w Dallas (lub serwer, który komunikuje się z serwerem Dallas poprzez Smart DNS w Holandii), a następnie zalogować się do usługi streamingowej w Stanach Zjednoczonych. Następnie, komputer Hulu widzi przychodzący sygnał ze Stanów Zjednoczonych. Adres geolokalizacja IP (który tworzy serwer 5 Euro VPN) i myśli, że jest to użytkownik amerykański. Następnie możesz zalogować się z ważnym kontem i oglądać ulubione filmy i programy telewizyjne bez ograniczeń. 
  • PureVPN zapewnia szybki i nieograniczony dostęp do filmów Hulu, programów telewizyjnych, wydarzeń sportowych i wielu innych najlepszych program do streamowania. Nie musisz stawiać na głowie, wybierając między szybkością, wygodą, dodatkowymi funkcjami, bezpieczeństwem lub prywatnością. PureVPN zapewnia wszystko na raz!

Nie ograniczaj Siebie!

Jeśli użytkownik nie mieszka w Stanach Zjednoczonych, nie oznacza to, że należy do grupy osób, które nie mogą w pełni korzystać z usługi Hulu. Wszystko, czego potrzebujesz, to zapisać się do szybkiego dostawcy VPN z nieograniczonym ruchem, który może ominąć blokadę Hulu i cieszyć się jedną z najbardziej angażujących usług streamingowych bez żadnych problemów.

Podziel się opinią

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments