Jeśli zastanawiasz się nad odblokowaniem stron pokerowych lub zabezpieczeniem własnych danych osobowych podczas gry w ulubionym Hold’em online, to tutaj znajdziesz najlepsze VPN do rozważenia.
Chcesz zagrać w poker internetowy na prawdziwe pieniądze, ale nie masz dostępu do serwera z bieżącej lokalizacji? Cóż, nie jesteś sam. Tysiące początkujących graczy i profesjonalistów od czasu do czasu doświadcza tego samego zagadnienia.

Powód jest dość oczywisty – dostawca gier hazardowych, do którego się zwracasz, nie jest obsługiwany w danym kraju. Chociaż niektóre rządy ograniczają możliwości gry w poker online w Polsce, nie oznacza to, że nie możesz w niego grać – wszystko czego potrzebujesz to odpowiedni VPN.

Dlaczego jest potrzebny VPN Polska, aby grać w pokera online

Właściwie, ograniczenia rządowe i polityka geo-blokowania online cardroomu nie są jedynymi powodami, dla których należy rozważyć użycie VPN. Poniżej możesz znaleźć trzy główne podstawy, na których profesjonalni gracze w pokera online używają VPN w 2020 roku.

Ograniczenia lokalizacja IP

Odblokowanie Pokerstars, Fulltilt, PartyPoker, 888 poker z komputerem lub innego popularnego cardroomu (jeśli masz siedzibę w stanie lub kraju, w którym hazard online jest zabroniony) jest częstym problemem dla karciarzy. Niektórzy ludzie są naprawdę sfrustrowani, gdy przeprowadzają się na przykład z New Jersey do Nowego Jorku i okazuje się, że nie mają już dostępu do ulubionych wirtualnych stołów lub turniejów.

Z powodu tego, że dostawcy VPN pozwalają na ukrywanie adresów IP, odwiedzane witryny/usługi nie są w stanie wykryć Twojej lokalizacji. Pomyślą tylko, że jesteś w tym samym miejscu, gdzie znajduje się serwer VPN Polska. Z drugiej strony, zarówno ISP jak i rząd nie mogą śledzić twoich sesji (cóż, rzekomo) i tym samym twierdzić, że łamiesz prawo. Może to brzmieć szalenie, ale anonimizacja aktywności online w tym przypadku może uratować życie.

Czy wiesz, że w niektórych krajach hazard online jest przestępstwem? Nawet jeśli uzyskasz dostęp do swojego osobistego konta i wejdziesz do gry w pokera w Polsce, w którą grałeś wiele razy, bądź ostrożny – możesz zostać ukarany grzywną lub aresztowany.

Ochrona szczegółów płatności

Jeśli zakładasz konto lub dokonujesz wpłaty, musisz podać swoje dane finansowe. W tym momencie, informacje o naszej karcie kredytowej mogą stać się dość podatne na złodziei internetowych. Dzięki szyfrowaniu wirtualna sieć prywatna nie tylko maskuje naszą lokalizacja IP, ale również zabezpiecza nasze dane, a tym samym zabezpiecza dane dotyczące płatności. Zdecydowanie należy wziąć to pod uwagę podczas korzystania z publicznego Wi-Fi. Nie tylko twoje środki mogą być zostać skradzione, ale również wszystkie oszczędności z twojej karty kredytowej. Więc bądź ostrożny i rozsądny.

Ataki DDoS

Ataki typu Distributed Denial of Service (DDoS) mogą być prawdziwym zagrożeniem nie tylko dla niektórych znanych profesjonalnych graczy, ale również dla początkujących, którzy się dołączają do stołów z wysokimi stawkami. Tego rodzaju ataki są skierowane do konkretnego gracza, aby go wykopać ze stołu, tak aby jego przeciwnik (ten, który stoi za DDoS) mógł wygrać grę i zabrać całą nagrodę.

Pamiętaj, że nie możesz polegać na firewallu – najprawdopodobniej uniemożliwi on dotarcie żądań do Twojego urządzenia, ale nie będzie w stanie ochronić połączenia internetowego przed przerwami (które mogą trwać od kilku minut do kilku godzin).

Czy wiesz, że prawie każdy może zatrudnić hakerów i zapłacić za ataki DDoS? Według raportów Akamai w okresie od listopada 2017 do marca 2019 roku doszło do ponad 12 miliardów ataków na branżę hazardową.

Must-have cechy

● 256-bitowe szyfrowanie
Większość VPN jest trudna do złamania. Jeśli jednak naprawdę zależy nam na prywatności i bezpieczeństwie w Internecie, sugerujemy zwiększenie poziomu ochrony w jak największym stopniu.

● Polityka bez logów
Upewnij się, że Twój dostawca nie zapisuje Twoich danych dotyczących przeglądania. Pamiętaj, że niektóre usługi VPN są zobowiązane do wysyłania logów do rządu na żądanie.

● Automatyczny przełącznik zabójstw
Ta funkcja jest kluczowa w przypadku, gdy połączenie z VPN zawiedzie i sprawi, że rzeczywista lokalizacja będzie widoczna, ale trzeba będzie zapobiec wyciekowi danych.

● Nieograniczona przepustowość / połączenie o dużej prędkości
Jeśli prędkość połączenia jest bardzo ważna, należy upewnić się, że wybrany VPN zapewnia szybki czas ładowania.

● Globalna sieć serwerów
Im więcej serwerów posiada VPN, tym więcej jest dostawców poker na pieniądze online, do których można uzyskać dostęp omijając geoblokowanie.

Który VPN są najlepsze dla Pokerstars

Zasranawiasz się gdzie grać w pokera? Poniżej możesz znaleźć pięć VPN-ów, które będą idealne do uzyskania dostępu do Pokerstars i innych salach pokerowych online, gdziekolwiek jesteś.

ExpressVPN
ExpressVPN wykorzystuje serwery tier-1, które doskonale absorbują strumień żądań podczas ataków DDoS.

CyberGhost
CyberGhost może zapewnić dedykowany adres IP w każdym z 90 krajów, dzięki czemu możesz wyglądać jak zwykły gracz w pokoju pokerowym.

Private Internet Access
Private Internet Access nie przechowuje logów użytkowników, które mogłyby być używane przez rządy.

5 Euro VPN
Polityka No-log w połączeniu z DNS Leakprotection gwarantuje, że Państwa działalność pozostanie bezpieczna i prywatna.

NordVPN
NordVPN prowadzi tysiące serwerów w krajach, gdzie poker amerykański online jest legalny.

Wnioski

Jeśli mieszkasz w kraju, w którym hazard online jest zabroniony, założenie konta w serwisie Pokerstars lub PartyPoker poprzez VPN… nie ma sensu. Oczywiście VPN zapewni nam dostęp do strony internetowej lub aplikacji mobilnej, ale nie będziesz w stanie utworzyć profilu i określić szczegółów płatności. Pamiętaj, że Twoje dane osobowe (zdjęcie, identyfikator, adres domowy itp.) będą wydawać się mylące dla dostawcy gry poker online. Nawet jeśli uda się (poprzez dodanie fałszywych danych), nie będziesz mógł wypłacić swojej wygranej. Ponieważ bank, który utrzymuje naszą kartę kredytową nie znajduje się w kraju, w którym jest legalny poker w Polsce.

Używanie VPN do gry w pokera online ma sens tylko wtedy, gdy jesteśmy w podróży, ale nie chcesz przegapić żadnej gry czy turnieju. To znaczy, że założyłeś już konto i prawdopodobnie dokonałeś kilku wpłat i wypłat. W tym przypadku Twoja aktywność nie będzie podejrzana, pod warunkiem, że wybierzesz odpowiedni VPN do gry w poker Polska na komputer online poza swoim krajem.

Podziel się opinią

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments