Pamiętasz “Wilka z Wall Street”? Czy kiedykolwiek marzyłeś o zdobyciu tego samego bogactwa? Ale jeśli masz siedzibę gdzieś w Europie lub Azji, masz przynajmniej jedną istotną wadę – nie możesz bezpośrednio inwestować w amerykański rynek akcji. Problem można jednak rozwiązać za pomocą odpowiedniej sieci ukrywanie IP.

Jakie firmy możesz posiadać, handlując w NYSE i NASDAQ

Na pewno wiesz o New York Stock Exchange (NYSE), największej giełdzie handlowej nie tylko w Stanach Zjednoczonych, ale na całym świecie.

Stanowi ona około 40% globalnego obrotu dom maklerski akcje zagraniczne pieniężnego wśród wszystkich stron handlowych.

Jeśli połączymy wszystkie giełdy na świecie, to tylko 60% udziałów w liczbie transakcji będzie na nich notowanych, a pozostałe 40% będzie na jednej giełdzie – w Nowym Jorku. Współpracuje z nimi tak wiele światowej sławy firm, jak Boeing, Ford, Disney, Coca-Cola, Visa, Amazon itd. Są też inne duże wymiany w Ameryce: American Stock Exchange, Chicago Stock Exchange, oraz NASDAQ – największa elektroniczna platforma transakcyjna na świecie. Specjalizuje się w akcjach firm z branży high-tech: Microsoft, Intel, Apple, Google, Yahoo i inne.

Jakie są zalety posiada gielda amerykańska?

  • Ogromna liczba broker gieldowy chce wystawić się w Stanach. Jest to duży plus dla inwestorów i handlowców, ponieważ możliwa jest praca z akcjami różnych firm w jednym miejscu.
  • Mając prawie nieograniczony wybór firm w swoim majątku, możesz zdywersyfikować swoje ryzyko w jak największym stopniu.
  • Kolejną zaletą jest umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania z większością krajów na świecie.
  • Amerykańskie ustawodawstwo w zakresie ochrony inwestorów jest dość rozwinięte, w przeciwieństwie do niektórych innych krajów (np. Rosji, Chin, itp.).
  • Kolejnym dużym plusem jest dostępność wysokiej jakości niezawodnych analiz dla firm. W Stanach Zjednoczonych istnieją dość surowe kary za fałszywe lub ukryte informacje, które mogą być stosowane wobec osób zarządzających przedsiębiorstwami publicznymi, w tym kara więzienia. Jednak jest to najlepszy broker.

Najpopularniejsze aplikacje do handlu na gieldzie w Stanach Zjednoczonych

We współczesnym świecie handel akcjami odbywa się za pomocą aplikacji internetowych i mobilnych, i tutaj są one najbardziej popularne gielda online:

  • Etrade. Ta platforma pozwala na handel 24×5 na najbardziej aktywnych ETF i akcje online. Dostarcza również wiadomości i cen w czasie rzeczywistym, skanerów kodów kreskowych, porównań i wykresów wydajności. Listy obserwacyjne i system rozpoznawania głosu to jeszcze dwie dodatkowe funkcje w kasie.
  • Inną popularną platformą jest TD Ameritradeet. Pozwala na przelewanie środków na zewnętrzne konta, ustawianie alertów cenowych, ekranów i list, wiadomości i badań, testów odwrotnych, kalendarzy zarobków. Czy TD Ameritrade jest dostępny w Europie? Otwiera ona konta dla mieszkańców ponad 100 krajów. Kilka wyjątków to Unia Europejska, Kanada i Australia, ale jest wiele obaw.
  • Jeśli szukałeś platformy, która przyciąga tysiące początkujących traderów bez minimalnej inwestycji, bez opłat za utrzymanie i bez prowizji, prawdopodobnie powinieneś rozważyć Robinhood. Zapewnia ona planowane lokaty, listę obserwowanych firm, śledzenie dziennego obrotu oraz obsługę wstępnych zleceń. Z VPN można handlować z Robinhood z każdego kraju, niezależnie od tego, czy masz siedzibę w Europie lub na Bliskim Wschodzie lub Azji lub Afryki lub Australii.

Aby zainstalować którąkolwiek z tych aplikacji nie wystarczy. Aby założyć konto, musisz mieć legalne konto w Stanach Zjednoczonych adres zamieszkania i być Amerykaninem. Obywatel, Stanów Zjednoczonych stałego rezydenta, lub posiadać ważny paszport amerykański. Wiza. Aby ominąć ograniczenia krajowe należy być ostrożnym i wybrać odpowiedni najlepsze VPN – pozwoli on na oszukiwanie oprogramowania i zastąpienie adresu IP adresem amerykańskim. Oczywiście, po uzyskaniu obywatelstwa amerykańskiego i amerykańskiego. Karta kredytowa. Albo zapytaj niektórych swoich krewnych lub przyjaciół ze Stanów aby podzielić się swoimi danymi osobowymi. Ale w większości przypadków jest to opcja dla Stanów Zjednoczonych rezydentów podróżujących za granicę.

Najlepsze VPN w handlu akcjami NYSE i NASDAQ – odblokuj dostęp

Każdy obcokrajowiec, który chce kupić akcje zagraniczne w Stanach Zjednoczonych zacznij od pytania: czy handel online jest bezpieczny? Wiesz, że tak nie jest.

CyberGhost VPN przekierowuje Twój ruch internetowy przez serwery VPN. W rozszerzeniu, zakrywa on Twój adres IP, a Twój ruch staje się anonimowy. Wszystkie informacje przekazywane za pośrednictwem zakodowanego połączenia. Aby chronić swoje cyfrowe życie, CyberGhost VPN stworzył aplikacje dla systemów Windows, MacOS, iOS, Android, Linux, a nawet dla routerów! Ponadto, pojedyncza subskrypcja CyberGhost VPN pozwala na ochronę do 7 urządzeń.

NordVPN posiada funkcję podwójnego szyfrowania. Gdy tylko połączysz się z VPN, Twój ruch przechodzi przez inny serwer VPN, który zastępuje Twój adres IP i szyfruje wszystkie informacje, które właśnie wysłałeś lub otrzymałeś przez Internet. Gdy używasz Double VPN, Twoje operacje online chowają się za dwoma serwerami, a nie jednym. Ponadto, twój gadżet korzysta z serwerów DNS kontrolowanych przez NordVPN. Wszystkie Twoje zapytania DNS przechodzą przez zaszyfrowaną dziurę i są rozwiązywane na tym samym serwerze VPN, z którym jesteś połączony. W przypadku niezamierzonego rozłączenia sieci, Kill Switch odblokuje dostęp do Twojego gadżetu (lub określonych przez Ciebie aplikacji) do sieci.

ExpressVPN może stanowić korzyść dzięki własnym, poufnym serwerom DNS. Wcale nie tak jak inni dostawcy, po powiązaniu z organizacją ExpressVPN, zapytania DNS są zabezpieczane przez to samo szyfrowanie i tunelowanie anonimowych serwerów DNS na każdym serwerze VPN. Technologia TrustedServer firmy ExpressVPN zapobiega zapisywaniu danych na dysku twardym przez system operacyjny i aplikacje. Zamiast tego, serwery używają tylko pamięci RAM. Ponieważ pamięć RAM wymaga energii elektrycznej do przechowywania danych, wszystkie informacje na serwerze są kasowane przy każdym ponownym uruchomieniu serwera. W związku z tym dane nie są trwale przechowywane na serwerze, a potencjalni napastnicy nie mogą z nich korzystać.

Jak zabezpieczyć zakup zagranicznych akcji?

Rynek amerykański jest atrakcyjny ze względu na swoją zrozumiałość, ponieważ logicznie reaguje na wiadomości rynkowe i jest wrażliwy na komentarze urzędników, w szczególności liderów Fed. Dlatego inwestorzy e toro mają możliwość odgadnięcia kierunku rozwoju rynku na podstawie pewnych wiadomości.

Chociaż aplikacje do handlu akcjami twierdzą, że robią wszystko, co w ich mocy, aby zapewnić Ci bezpieczny i pewny handel, niepostrzeżenie udostępniają Ci wiele poufnych danych osobowych, takich jak dane karty kredytowej, adres i numer telefonu. Wyobraź sobie, że te informacje mogą narazić Twoje konto bankowe na szwank, a gotówka może zostać skradziona w każdej chwili, gdy zalogujesz się na swoje konto. I rzeczywiście, co bardziej przerażające, w rękach oszusta, informacja ta może być sposobem na kradzież tożsamości. Na szczęście wszystko, czego potrzebujesz, aby chronić swoje transakcje giełdowe lub bankowe, to VPN.

Podziel się opinią

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments